a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
a

O nas

Misją naszego przedszkola jest wychowywanie dzieci tak, aby w przyszłości jak najlepiej radziły sobie w nieustannie zmieniającym się świecie. Tworzymy bezpieczną i przyjazną atmosferę przedszkola jako drugiego domu, gdzie najwyższą wartością jest Dziecko i jego rozwój.

Jesteśmy jedyną w pełni dwujęzyczną placówką w tej części Warszawy.

Program nauczania języka angielskiego jest ściśle powiązany z programem edukacji polskojęzycznej, a ich treści przeplatają się. Wykorzystuje metodę wczesnej immersji czyli „zanurzenie” dzieci w języku angielskim w sposób podobny do tego jak niemowlęta i małe dzieci nabywają język ojczysty.

Dzieci poznają otaczający je świat w dwóch językach, gdyż poza nauczycielem polskojęzycznym, nauczyciel angielskojęzyczny towarzyszy im przez cały czas pobytu w przedszkolu. Język obcy służy dzieciom do porozumiewania się i jednocześnie jest narzędziem do poznawania świata i przyswajania wiedzy o nim. Dzięki przemyślanemu doborowi wszystkich elementów i właściwych pomocy edukacyjnych oraz ułożeniu ich wokół tematów rozbudzających ciekawość dzieci, stworzyliśmy program, za pomocą którego maluchy nauczą się języka angielskiego w mgnieniu oka.

Przykładamy dużą uwagę do doskonalenia umiejętności oraz rozwijania indywidualnych talentów każdego Przedszkolaka. Dbamy o wszechstronny rozwój Dziecka oparty o bogaty program zajęć, skonstruowany tak, by poprzez zabawę kształtować najważniejsze kompetencje niezbędne do płynnego wejścia Dziecka w życie szkolne.

W czasie 16-letniej działalności udało nam się opracować i wybrać najlepsze programy nauczania, dzięki którym Kraina Czarów stała się placówką świadczącą najwyższy poziom usług edukacyjnych.

Głównym celem programu jest wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci w jego wszystkich aspektach poczynając od rozwoju emocjonalnego i psychicznego poprzez rozwój kognitywny, społeczny, językowy oraz motoryczny.

Dbamy o rozwój emocjonalny i społeczny dzieci. Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania i nigdy nie jest za wcześnie na poznanie zachowań, które pomogą dzieciom stać się wartościowymi dorosłymi.

Wykształcenie zdrowych nawyków żywieniowych i zdrowie dziecka jest naszym priorytetem, dlatego w Krainie Czarów skupiamy się na przyzwyczajaniu dzieci do dokonywania zdrowych wyborów.

Poznaj naszych nauczycieli

Kraina Czarów to miejsce dla nauczycieli z pasją, którzy wspierają harmonijny rozwoju dzieci w jego wszystkich aspektach, zaczynając od rozwoju emocjonalnego, poprzez rozwój społeczny i językowy.